Subiect închis
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 1 2
Rezultate 11 la 17 din 17

Subiect: [Unbanned]

  1. #11
    Administrator mihaigsm2003 este pe drumul cel bun Avatarul lui mihaigsm2003
    Data înscrierii
    12 ian, 13
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    50
    Posturi
    155
    Mesaje blog
    3
    Putere Rep
    10
    Citat Postat în original de Adrian Vezi post
    OK imi lasi banul ca-ti golesc serveru,buna decizie.Am steam din 2006 si ma joc cu no-recoil..Pacat ca numai e nicio sala de net in Ploiesti sa vedeti cum nu-mi sare tinta nici de la sala,tot no recoil...


    O zi buna.
    Aici e problema, joci cu no-recoil, asta este interzis pe server, adica tu poti trage mai multe gloante odata in acelasi loc, asta nu e ok...

  2. #12
    Newbie Adrian este pe drumul cel bun
    Data înscrierii
    30 sep, 13
    Vârstă
    32
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0
    Inteleg ca n-am pus semnul "?" dar am crezut ca intelegi aluzia,nu am afirmat "am steam din 2006 si joc cu no-recoil" ci exact invers "am steam din 2006 si joc cu no-recoil? " ... poti trage toate gloantele in acelasi loc,depinde doar de tine cum joci si in ce situatie te afli,daca joci cu calm si dai 100 de HS uri pe o harta mica si instant ai 300 fraguri astea nu inseamna ceva w0w ...

    V am spus de atatea ori ca o sa-mi fac eu POV demo si acolo se vede exact cum joc,nu un demo ca asta cu ESP ON in care vrei sa vezi cum se duc gloantele.Daca imi amintesc bine la inceput acum ceva timp cand eram oarecum nou pe server am tot postat POV uri dar nu se uita nimeni ( 0 downloads) dar toti banau pe motiv de aim ulterior..

  3. #13
    Administrator r3cky este pe drumul cel bun Avatarul lui r3cky
    Data înscrierii
    29 iul, 13
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    35
    Posturi
    84
    Putere Rep
    10
    Cum am zis si in postarile precedente, nu am cum sa imi dau cu parerea daca nu pot vedea demo-ul.
    Faptul ca erai "curat" cand ma uitam eu pe tine n-are nicio relevanta.
    Daca Mihai (ownerul) sustine ca joci cu no-recoil, trebuie sa il credem pe cuvant si decizia finala este a lui.

    P.S. Nu ai spus de la inceput ca nu folosesti cfg. Ai spus dupa ce te-am intrebat eu.

  4. #14
    Newbie Adrian este pe drumul cel bun
    Data înscrierii
    30 sep, 13
    Vârstă
    32
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0
    Bineinteles ca nu are nicio relevanta,faptu' ca tu sti ca joc curat,nu am spus asta si de cfg zis de la inceput ca joc default,adica exact setarile de mai sus

    Normal ca decizia ii apartine lui Mihai,nu ma scuz/apar e cuvantul lui contra cuvantului meu,chiar daca exista acest demo..care nici nu ar trebuii vizionat,daca el spune ca am,nu am nicio putere sa spun contraru' am incercat de atatea ori.Singurul fapt de care imi pare rau este ca doar pe serverul asta ma joc (jucam)

  5. #15
    Administrator mihaigsm2003 este pe drumul cel bun Avatarul lui mihaigsm2003
    Data înscrierii
    12 ian, 13
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    50
    Posturi
    155
    Mesaje blog
    3
    Putere Rep
    10
    Eu ma abtin, ramane la aprecierea lui sTz, care a dat ban, sa ia o decizie!

  6. #16
    Owner Pro sTz Cresp este pe drumul cel bun
    Data înscrierii
    02 feb, 13
    Locație
    Ploiesti
    Posturi
    427
    Putere Rep
    12
    ai primit unban ..la urmatorul ban pe care il vei lua indiferent de admin care iti da ban ramai cu banul respectiv...

  7. #17
    Administrator r3cky este pe drumul cel bun Avatarul lui r3cky
    Data înscrierii
    29 iul, 13
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    35
    Posturi
    84
    Putere Rep
    10
    Eu te inteleg pentru ca am patit ceva similar pe un server si, oricat am incercat sa le explic alora ca nu am jucat codat, tot nu au inteles si m-am ales cu ban permanent.
    E senzatia aia ca, desi stii ca ai dreptate, nu poti face nimic sa demonstrezi acest lucru.
    In fine, nu mai conteaza de indata ce ai primit unban.
    Insa, pentru toti adminii: CAND FACETI DEMO PENTRU AIM, DEZACTIVATI LINIILE SI PATRATELELE ACELEA (chestiile alea sunt pentru a va ajuta sa depistati un jucator care foloseste wall).

    T. C.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii