PDA

Arată versiune īntreagă : [Rezolvat]


    


Chill27
29/03/2015, 16:26
Nick:****Er
Adminul Reclamat:dragon
Data,Ora,Harta incidentului(aprox): 14:40
O mica descriere:abuz de admin
Dovezile(ScreenShot La Consola Sau Demo):
Sanctiunea pe care o merita adminul reclamat

1: Joci cu alt nick decāt cel pe care ai admin? -1 pe perioadă de o săptămānă urmat de remove. (doar Ownerii au acest drept): juca cu nick barbos
2:i-am scris pe admin chat daca se poate sa scriu numele sv la care sunt admin si a zis incearca normal pt ca sv da automat gag daca se face reclama
3: dupa ce am scris sv unde sunt admin sv mia dat automat gag este normal dupa au inceput discutiile mia dat exterminate
4:vb foarte urat cu jucatorii abuzeaza de admin joaca cu alt nick are aim la buton adminul dumneavoastra i-am atras atentia si a zis sa tac din gura ca il supar dupa ce am continuat in repetate randuri sa-i atrag atentia ca joaca cu aim a iesit si-a activat adminu si a inceput sa ma injure ca de doar este admin el este zeu..
5:joc de ceva timp pe sv vostru kitzz stie de nenumarate ori si alti admini de cate ori i=am anuntat si de cate ori i-am ajutat cu unii codati mai smecheri i-am aratat dovezi lui kitzz pe mess cu anumiti codati de care nu era nimeni interesat si in care le-am demonstrat ca intradevar au coduri!!
6:greseala mea o recunosc nu trebuia sa fac reclama sunt si eu admin si stiu ca nici mie nu mi-ar conveni dar eu deja primisem gag automat de la sv fapt care dragon era deja ofticat ca am stat spec sa ma uit pe el in momentu ala juca cu nick barbos
7:l-am anuntat pe admin chat ca sunt aimeri pe sv normal omu era nepesator nu il interesa pe el ca sunt aimeri pe sv atata timp cat sunt cu el in echipa!!....
8:vreau unban imi recunosc greseala imi place sv vostru chit ca unii admini sunt incompetenti vreau sa joc in continuare nu sunt genu sa fac reclamatii si foarte rar ma atasez de un sv !

RaZes
30/03/2015, 14:08
Chill, noi nu vrem ROMANE ,vrem <<DOVADA>>

Chill27
30/03/2015, 22:54
ce dovada vrei cand eu stateam spec sai fac demo lui dragon si el imi dadea kick ....daca e asa vreau si eu sa prezinte dragon dovada pentreu ce mi-a dat el de 3 ori exterminate la rand..

r3cky
31/03/2015, 09:39
ce dovada vrei cand eu stateam spec sai fac demo lui dragon si el imi dadea kick ....daca e asa vreau si eu sa prezinte dragon dovada pentreu ce mi-a dat el de 3 ori exterminate la rand..

"Orice reclamatie care nu respecta modelul si nu este insotita de dovezi (screenshoot sau demo), nu se va lua in calcul iar cel care a reclamat va primi warn."
De unde stim noi ca dragon ti-a dat exterminate si nu e doar o inventie de-a ta?
Din reclamatia de mai sus, nu inteleg mare lucru. Doar ca ai facut reclama unui alt server (ceea ce e total interzis), ca dragon folosea cod si ca juca cu alt nume. Inca o data, nu ai nicio dovada pentru a sustine aceste lucruri. Si, imi cer scuze, da' nu te pot crede pe cuvant.
Astept dovezile si pe dragon cu un punct de vedere. Pana atunci, fara off-topic va rog.

RaZes
31/03/2015, 15:04
Chill daca ti-a dat "exterminate" cum zici tu....trebuia ca tu sa faci Screenshot .

r3cky
03/04/2015, 11:11
Au trecut 6 zile, reclamantul nu a mai postat nimic.
Irelevant.

T.C.